Policjant Ruchu Drogowego

II miejsce sierż. szt. Szymona Wojciechowskiego

szymon_20.06.14r

Podczas finału wojewódzkiego XXVII Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego” sierż. szt. Szymon Wojciechowski ze śremskiej drogówki zajął II miejsce w konkurencji „jazda sprawnościowa motocyklem”.

5 czerwca br. w Swarzędzu pod Poznaniem po raz kolejny odbył się wojewódzki finał konkursu na najlepszego policjanta ruchu drogowego.

Do rywalizacji stanęli policjanci ze wszystkich jednostek garnizonu wielkopolskiego i dwóch żołnierzy Żandarmerii Wojskowej. Komendę Powiatową Policji w Śremie reprezentował sierż. szt. Szymon Wojciechowski.

Funkcjonariusze brali udział w kilku konkurencjach. Jedną z nich była „jazda sprawnościowa motocyklem”. I tu śremski policjant zajął wysokie II miejsce. Niewątpliwie jest to warte odnotowania, tym bardziej, że śremscy policjanci nie jeżdżą motocyklami w codziennej służbie.

Ostatecznie finał wojewódzki XXVII Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego” sierż. szt. Szymon Wojciechowski ukończył na dobrym 12 miejscu /w sumie w konkursie rywalizowało ponad 30 funkcjonariuszy/.

Naszemu koledze GRATULUJEMY!

Powrót na górę strony