KPP Śrem

Ważne informacje - 5 artykułów

Jak nie dać sie oszukać w Internecie
Chcesz zgłosić? Skorzystaj ze wzoru!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
HIV/AIDS
FUNDACJA POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH
Dopalacze kradną życie
ZIELONA STREFA - OCHRONA ZIWERZĄT I ŚRODOWISKA

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany poszukiwany 3 listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania

  Skazany za kradzież z włamaniem i kradzież oraz podejrzany w sprawie związanej z handlem narkotykami, 30-letni śremianin został zatrzymany na terenie Holandii. Za ukrywającym się mężczyzną wydano 3 listy gończe, a po informacjach śremskiej Policji - o ukrywaniu się skazanego i podejrzanego poza granicami naszego kraju - Europejski Nakaz Aresztowania. Teraz, 30-latek ma do odbycia kary pozbawienia wolności i czeka go sprawa związana z handlem narkotykami.

 2. W Esterpolu pędził 124 km/h – Droga to nie tor wyścigowy! Zdejmij nogę z gazu!

  Policjanci śremskiej drogówki w Esterpolu namierzyli 30 – letniego mieszkańca gminy Śrem, który kierując Seatem Ibizą pędził z prędkością 124 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h. Pirat drogowy stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł i na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych. Policjanci proszą kierowców o rozwagę i rozsądek. Droga to nie tor wyścigowy! Zdejmij nogę z gazu!

 3. Śremscy policjanci zwyciężyli w plebiscycie Osobowość Roku 2022 – dziękujemy wszystkim, którzy na nich głosowali

 4. Tragiczny finał poszukiwań

  Niestety, prowadząc poszukiwania zaginionego 36-letniego mieszkańca Śremu znaleziono zwłoki tego mężczyzny.

 5. Z promilami i na zakazie

  Śremscy policjanci zatrzymali kompletnie nieodpowiedzialnego 33-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który na obwodnicy Śremu kierował Volvo V70 mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, iż mężczyzna ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów i wcześniej był notowany oraz karany za jazdę „na podwójnym gazie”. Teraz czeka go kolejna sprawa w sądzie.

 6. Pożegnaliśmy Komendanta Bartłomiejczaka, który rozpocznie służbę we Wrześni

  Dziś, w śremskiej Komendzie odbyły się dwa uroczyste spotkania. Szef śremskiej Policji, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, kapelani, policyjni emeryci, policjanci, pracownicy cywilni oraz przedstawiciele mediów, za współpracę i ponad 12-letnią służbę w Śremie, dziękowali mł. insp. Konradowi Bartłomiejczakowi. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji kończy służbę w Śremie i przechodzi do Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.

 7. Kom. Dawid Lempaszak został Zastępcą szefa śremskiej Policji

  Dziś, w śremskiej Komendzie, odbyła się uroczysta zbiórka związana z powierzeniem obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Śremie kom. Dawidowi Lempaszakowi. Gratulacje nowemu Zastępcy złożyli policjanci na czele z Komendantem insp. Sławomirem Jądrzakiem oraz zaproszeni goście.

 8. Tragiczny w skutkach wypadek na drodze między Dalewem a Łuszkowem

  Dziś (27 marca), na drodze między Dalewem a Łuszkowem, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem mondeo na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący fordem poniósł śmierć na miejscu.

 9. Złodziej zatrzymany, odzyskana laweta wróciła do właściciela

  Śremscy kryminalni namierzyli i zatrzymali złodzieja, który w Śremie ukradł lawetę marki TA-NO. Przyczepa ciężarowa wartości 15 000 złotych wróciła do właściciela, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Miłośnikowi cudzej własności, który był już wcześniej notowany i karany, grozi więzienie.

 10. 11-latka odnaleziona

Powrót na górę strony