Policjant Ruchu Drogowego

Śremscy policjanci u Wojewody, sierż. szt. Michał Kasprzak wyróżniony

policjanci_u_wojewody_27.09.13 W minioną środę, 25 września delegacja z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w składzie: mł. insp. Piotr Leciejewski, sierż. szt. Michał Kasprzak i st. asp. Piotr Nowacki udała się do Poznania. Tym razem na spotkanie z Wojewodą Wielkopolskim Piotrem Florkiem, który wyróżnił naszego kolegę z drogówki.

Tak, jak już informowaliśmy we wtorek, 24 września, w związku ze zwycięstwem sierż. szt. Michała Kasprzaka ze śremskiej drogówki Finału Krajowego XXVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”, delegacja z naszej jednostki udała się do Poznania na spotkanie z  insp. Rafałem Batkowskim Wielkopolskim Komendantem Wojewódzkim Policji.

Natomiast następnego dnia, w środę, 25 września delegacja w tym samym składzie, czyli Komendant Powiatowy Policji w Śremie mł. insp. Piotr Leciejewski, zwycięzca konkursu sierż. szt. Michał Kasprzak i Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego st. asp. Piotr Nowacki udała się ponownie do Poznania. Tym razem na spotkanie z Wojewodą Wielkopolskim Piotrem Florkiem.

Tego dnia artyści, kombatanci i samorządowcy odbierali z rąk wojewody ordery i odznaczenia nadawane przez Prezydenta RP. Właśnie podczas tej uroczystości wojewoda wyróżnił naszego kolegę sierż. szt. Michała Kasprzaka. W uroczystości udział wziął także insp. Rafał Batkowski Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu.

Jak czytamy na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu: „Wojewoda dziękując podkreślił, że dzięki wytężonej pracy policjantów w białych czapkach liczba ofiar śmiertelnych na drogach Wielkopolski zmalała z 5500 w roku 2007 do 3500 w roku ubiegłym. Insp. Batkowski odnosząc się do podziękowań podkreślił, że troska o bezpieczeństwo Wielkopolan na drogach jest jednym z priorytetów i choć widać znaczącą poprawę, to policjanci nie ustaną w wysiłkach by po drogach jeździło się jeszcze bezpieczniej”.

Poniżej zdjęcia ze spotkania z Wojewodą. Fot. KWP w Poznaniu.

policjanci_u_wojewody_11

policjanci_u_wojewody_21

policjanci_u_wojewody_51

policjanci_u_wojewody_61 

policjanci_u_wojewody_71

policjanci_u_wojewody_82
Powrót na górę strony