Policjant Ruchu Drogowego

"Dzięki Wam mamy powód do dumy"

wrd_81_25.09.13 Wczoraj delegacja z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w składzie: mł. insp. Piotr Leciejewski, sierż. szt. Michał Kasprzak i st. asp. Piotr Nowacki udała się do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Insp. Rafał Batkowski Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji osobiście pogratulował zwycięzcom 26 edycji konkursu „Policjant Ruchu Drogowego roku 2013” . "Dzięki Wam mamy powód do dumy" – powiedział Komendant.

O tym, że sierż. szt. Michał Kasprzak ze śremskiej drogówki zwyciężył Finał Krajowy XXVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu Drogowego” informowaliśmy na gorąco, w miniony piątek.

Wczoraj delegacja z naszej jednostki w składzie: Komendant Powiatowy Policji w Śremie mł. insp. Piotr Leciejewski, zwycięzca konkursu sierż. szt. Michał Kasprzak i Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego st. asp. Piotr Nowacki udała się do Poznania na spotkanie z  insp. Rafałem Batkowskim Wielkopolskim Komendantem Wojewódzkim Policji w Poznaniu.

W spotkaniu uczestniczyli także policjanci z Poznania, bowiem, jak już informowaliśmy, drużyna z Wielkopolski, w skład której wchodził obok śremskiego policjanta jeszcze funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, drużynowo też zajęła pierwsze miejsce.

Szef wielkopolskich policjantów pogratulował funkcjonariuszom zasłużonego zwycięstwa życząc im jednocześnie dalszych sukcesów. "Dzięki Wam mamy powód do dumy" – powiedział Komendant Batkowski.

Poniżej zdjęcia ze spotkania z szefem wielkopolskiej Policji. Fot. KWP w Poznaniu.

wrd_51

wrd_11

wrd_61

wrd_81
Powrót na górę strony