Policjant Ruchu Drogowego

Sierż. szt. Michał Kasprzak jednym z najlepszych policjantów ruchu drogowego w Wielkopolsce

_policjantroku_14.09.2012r

Sierż. szt. Michał Kasprzak z Komendy Powiatowej Policji w Śremie jest jednym  z najlepszych policjantów ruchu drogowego w Wielkopolsce. Nasz kolega w minioną środę, 12 września, w Swarzędzu był najlepszy w ręcznej regulacji ruchem drogowym oraz tak ważnej konkurencji, jak testy wiedzy i zajął III miejsce podczas finału wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Ruchu Drogowego Roku". 

W środę, 12 września, późnym popołudniem dotarła do nas informacja ze Swarzędza o tym, że nasz kolega sierż. szt. Michał Kasprzak z Referatu Ruchu Drogowego zajął III miejsce w kolejnej edycji finału wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Ruchu Drogowego Roku".

Przypomnijmy, że w finale wojewódzkim konkursu startują najlepsi policjanci z poszczególnych powiatów, którzy w swoich jednostkach zwyciężyli eliminacje powiatowe. Tak więc w środę, 12 września, w Swarzędzu do konkursu przystąpiło 34 policjantów /z KMP w Poznaniu było 2 i 2 także reprezentowało KWP Poznań/ oraz 2 żołnierzy Żandarmerii Wojskowej.

Śremski policjant zwyciężył dwie konkurencje. Był najlepszy w ręcznej regulacji ruchem drogowym i tak ważnej konkurencji, jak testy wiedzy.

Bardzo cieszymy się z sukcesu naszego kolegi, któremu serdecznie GRATULUJEMY, zarówno tegorocznego wyniku, jak i tego, że od lat trzyma poziom utrzymując się w ścisłej czołówce podczas tego prestiżowego konkursu i godnie reprezentując śremską Policję.

Polecamy także materiał podinsp. Andrzeja Borowiaka Rzecznika Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu dot. finału wojewódzkiego XXV Ogólnopolskiego Konkursu ,,Policjant Ruchu Drogowego 2012 Roku, który znajduje się na stronie internetowej KWP- www.wielkopolska.policja.gov.pl/index.php/aktualnosci/newsy/4776-kwp-policjant-ruchu-drogowego-2012-roku

Fot. Andrzej Borowiak

img_4391_policjantroku_14.09.2012

251_policjantroku_14.09.2012

img_4421_policjantroku_14.09.2012

img_4394_policjantroku_14.09.2012

Powrót na górę strony