Bezpieczna droga
Rozmiar czcionki
-
Dbamy o bezpieczeństwo na drogach powiatu śremskiego
Policjanci śremskiej drogówki, dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, w ciągu ostatnich sześciu dni ujawnili dwóch nietrzeźwych kierujących, którzy nie posiadali też uprawnień do kierowania. W tym czasie funkcjonariusze nałożyli również 202 mandaty karne na kierujących pojazdami, zatrzymali 27 dowodów rejestracyjnych i prawo jazdy piratowi drogowemu, który w Zbrudzewie pędził z prędkością 116 km/h.
-
Dbamy o bezpieczeństwo w ruchu drogowym
Policjanci śremskiej drogówki, dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, w ciągu ostatnich czterech dni ujawnili kolejnych piratów drogowych, którym zatrzymali uprawnienia do kierowania. W tym czasie funkcjonariusze nałożyli też 90 mandatów karnych na kierujących pojazdami, zatrzymali 23 dowody rejestracyjne, a także 605 kierujących poddali badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
-
Apelujemy o rozwagę na drodze
-
Aby w ruchu drogowym było bezpiecznie
-
Wspólne działania policjantów drogówki ze Śremu i Środy Wlkp.
-
Działania ZNICZ 2016
-
APEL KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI DO MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
-
Informacja o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego - wrzesień 2016r
-
Odblaski trafiły do pierwszaków z Brodnicy, Książa Wlkp. i Dolska
-
Policyjna akcja z odblaskami dla dzieci