Z dzielnicowym jest bezpiecznie

Agnieszka Gans nową dzielnicową w gminie Dolsk

Mieszkańcy gminy Dolsk mogą liczyć na pomoc nowej dzielnicowej sierż. szt. Agnieszki Gans.

Nasza koleżanka wstąpiła do Policji w 2010 roku. Zaczynała w Oddziale Prewencji Policji w Poznaniu, a w 2014 roku rozpoczęła służbę w śremskiej patrolówce. W 2020 roku podjęła nowe wyzwanie i jako funkcjonariuszka Wydziału Ruchu Drogowego dbała o bezpieczeństwo na drogach powiatu śremskiego. Przez lata interweniując na pierwszej linii dała się poznać jako policjantka zawsze chętna do tego, aby pomóc i wspierać tych, którzy tego potrzebują. W związku z tym na pewno sprosta zarówno zadaniom, które stoją przed dzielnicową, jak i oczekiwaniom mieszkańców swojego rejonu.

Mogą na nią liczyć dolszczanie mieszkający przy ul.: Widokowej, Garncarskiej, Topolowej, Śremskie Przedmieście, Ogrodowej, Szkolnej, Kościańskiej, Św. Ducha, pl. Wyzwolenia, Krupczyn, Lipowej, Akacjowej, Stanisława Taczaka, Powstańców Wielkopolskich i Brzozowej. Poza tym mieszkańcy następujący miejscowości w gminie Dolsk: Lubiatowa, Lubiatówka, Mełpina, Międzychódu, Gawron, Pinki, Drzonku, Wieszczyczyna, Masłowa i Kotowa.

Jeżeli chcesz się skontaktować z nową dzielnicową to możesz dzwonić lub pisać: tel. 47 77 343 52, telefon komórkowy 516 953 994, e-mail: dzielnicowy.dolsk1@po.policja.gov.pl

Od kilku lat nasza koleżanka pełni funkcję kuratora społecznego rodzinnego i bardzo angażuje się, aby poprawić sytuację swoich podopiecznych. Rozpoczęła też honorowo oddawać krew, aby tym samym ratować życie i zdrowie innych ludzi. Prywatnie Agnieszka jest też szczęśliwą mamą Oliwierka, z którym uwielbia grzybobrania w sezonie i wspólne wędkowanie. A przy swoim partnerze Przemku, który jest pilotem samolotów i pasjonatem latania, pokochała podniebne podróże.

Agnieszce, BARDZO GRATULUJEMY awansu i życzymy tego, aby dalej z charakterystycznym dla siebie zaangażowaniem wspierała potrzebujących policyjnej pomocy.

#dzielnicowy #zawszedlaWas #policjant #dzielnicowybliżejnas #pomagamyichronimy

/ Ewa Kasińska /

Powrót na górę strony