Z dzielnicowym jest bezpiecznie

Damian Wesołowski nowym dzielnicowym w Śremie

Śremianie mogą liczyć na pomoc nowego dzielnicowego sierżanta sztabowego Damiana Wesołowskiego.

Nasz kolega to doświadczony funkcjonariusz, który do Policji wstąpił w 2006 roku. Od samego początku służy w Śremie. Tu na wiele lat związał się z konwojówką, która znajduje się w strukturach Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu jako oddział zamiejscowy. W 2018 roku podjął nowe wyzwanie i rozpoczął służbę w śremskiej patrolówce. Interweniując na pierwszej linii dał się poznać jako policjant zawsze chętny do tego, aby pomóc i wspierać tych, którzy tego potrzebują.

Mogą na niego liczyć śremianie mieszkający przy ul.: 1 Maja, Gostyńskiej /do ulicy Staszica/, Rzemieślniczej /od Staszica do Warsztatowej/, Przemysłowej /od Warsztatowej do Zamenhofa/, Dezyderego Chłapowskiego /od ul. Staszica do ul. Komorowskiego/, Jeziornej /od Komorowskiego do Staszica/, Leopolda Okulickiego, Stefana Grota Roweckiego, Stanisława Staszica, Tadeusza Bora Komorowskiego /numery nieparzyste/, Włókniarzy, Warsztatowej, Grunwaldzkiej /od skrzyżowania z 1 Maja do końca/ oraz Narzędziowej.

Jeżeli chcesz się skontaktować z nowym dzielnicowym to możesz dzwonić lub pisać: tel. 47 77 342 42, telefon komórkowy 786-936-523, e-mail: dzielnicowy.srem4@po.policja.gov.pl

Prywatnie nasz kolega interesuje się muzyką, głównie rockową oraz sportem. Już nie raz brał udział i próbował swoich sił w triathlonie będącym kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Uwielbia też wędrówki z rodziną po górach oraz skandynawskie powieści kryminalne i literaturę faktu.

Damianowi, GRATULUJEMY awansu i życzymy tego, aby dalej z charakterystycznym dla siebie zaangażowaniem pomagał śremianom.

#dzielnicowy #zawszedlaWas #policjant #dzielnicowybliżejnas #pomagamyichronimy

/ Ewa Kasińska /

Powrót na górę strony