Integracyjny spływ rzeką Wartą - Nasze Związki Zawodowe - KPP Śrem

Nasze Związki Zawodowe

Integracyjny spływ rzeką Wartą

Śremscy policjanci wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Wartą. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego.

W sobotę, 18 września o godz. 10.00, funkcjonariusze śremskiej Policji wraz z małżonkami wypłynęli dwuosobowymi kajakami z przystani turystyczno – rekreacyjnej w Gogolewie i pokonali w sumie trasę około 20 kilometrów. Spływ rzeką Wartą zakończyli na terenie przystani Marina w Śremie, gdzie odbył się piknik.

Uczestnicy spływu nie przestraszyli się opadów deszczu i mimo niesprzyjającej aury ciekawie i wesoło spędzili czas. Z poziomu kajaków podziwiali malownicze krajobrazy i nadwarciańskie tereny. Natomiast samo wiosłowanie zapewniło wysiłek fizyczny, po którym z chęcią posili się piknikowymi smakołykami.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, który działa przy śremskiej Komendzie oraz przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego i odbyło się pod honorowym patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Śremie. Celem organizatorów była integracja środowiska policyjnego.

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: uczestnicy spływu /