Nasi Emeryci

Wspomnienia i plany, czyli o spotkaniu naszego koła emerytów i rencistów policyjnych

dsc09199_emeryci_26.10.2012rOdbyło się kolejne spotkanie członków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych – Koło w Śremie. Były wspomnienia o tych, którzy odeszli, a także szeroko omówiono plany działalności na najbliższe miesiące.

Spotkanie, które odbyło się w miniony poniedziałek, 22 października, tradycyjnie już w Restauracji Relax, prowadził Prezes śremskiego koła asp. szt. w st. spoczynku Zbigniew Hoppe wspierany przez członków Zarządu: mł. insp. w st. spoczynku Ryszarda Balczyńskiego oraz asp. w st. spoczynku Antoniego Brussa.

Na początku chwilą ciszy uczczono pamięć zmarłych w tym roku emerytów i rencistów policyjnych. Następnie Prezes Hoppe przedstawił „Wspomnienie o śp. Jerzym Hoffie”, byłym Kierowniku Referatu Ruchu Drogowego, który zmarł w tym roku.

Spora część spotkania poświęcona była sprawom organizacyjnym, omawiano także plany działalności na najbliższe miesiące.

Nasi emeryci kolejny raz spotkają się w niedzielę, 4 listopada br. Wówczas to Zarząd Koła i ks. kapelan Policji Lech Otta zapraszają na godz. 11.00 do Kaplicy Szpitalnej w Śremie na mszę św. w intencji zmarłych w ostatnich latach emerytów policyjnych i ich rodzin.

Spotkanie zakończyło się wykonaniem pamiątkowych zdjęć, które przedstawiamy poniżej.

dsc09199_26.10.2012

dsc09200_26.10.2012

Zarząd Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych - Koło w Śremie działa w składzie: od lewej - mł. insp. w st. spoczynku Ryszard Balczyński,  asp. w st. spoczynku Jan Pierzchlewicz,  asp. szt. w st. spoczynku Zbigniew Hoppe, asp. w st. spoczynku Antoni Bruss, asp. szt. w st. spoczynku Marian Kowalski.