Kapelan Policji

Turniej Strzelecki o Puchar Kapelana Policji

dsc05458_12.11.2010rSiedem policyjnych drużyn z Komend w Śremie i Środzie Wielkopolskiej wzięło udział w TURNIEJU STRZELECKIM O PUCHAR KAPELANA POLICJI, który odbył się w miniony piątek, 12 listopada na terenie strzelnicy Bractwa Kurkowego w Śremie.

Integracja środowiska policyjnego i doskonalenie umiejętności strzeleckich to główne cele, które przyświecały inicjatywie zorganizowanej dla śremskich i średzkich policjantów przez naszego kapelana ks. Lecha Otte, Komendanta Powiatowego Policji w Śremie podinsp. Piotra Leciejewskiego i Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów działający przy śremskiej Komendzie.

Każda drużyna biorąca udział w turnieju składała się z trzech policjantów, którzy oddawali 10 strzałów z 25 metrów z pistoletu.

Najcelniej strzelała i zwyciężyła te zawody drużyna policjantów ze Środy Wlkp., II  miejsce zajęła drużyna kierownictwa składająca się z Komendantów ze Śremu i Środy Wlkp., a III miejsce wystrzelała drużyna Wydziału Kryminalnego z naszej jednostki. W klasyfikacji indywidualnej królem strzelców został asp. szt. Arkadiusz Kąsowski z Komendy w Środzie Wlkp., II miejsce zajął nadkom. Konrad Bartłomiejczak I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie, a III mł. asp. Sławomir Kominek ze średzkiej jednostki.

Na zakończenie turnieju jego uczestnicy puchary i dyplomy odebrali z rąk Kapelana ks. Lecha Otty.

Naszym koleżankom i  kolegom biorącym udział w turnieju GRATULUJEMY osiągniętych wyników i już dziś zapowiadamy kolejną edycję tego szkoleniowo - integracyjnego przedsięwzięcia.