Aktualności

Mianowani do służby stałej – Gratulujemy!

Data publikacji 20.04.2024

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak wręczył rozkazy personalne trzem policjantom, którzy pozytywnie zakończyli etap służby przygotowawczej i przeszli do służby stałej. Naszym kolegom GRATULUJEMY! Życzymy satysfakcji, wytrwałości i powodzenia!

Wczoraj, 19 kwietnia, w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Śremie odbyło się spotkanie szefa śremskiej Policji insp. Sławomira Jądrzaka z funkcjonariuszami, którzy pozytywnie zakończyli etap służby przygotowawczej i przeszli do służby stałej. 

Rozkazy personalne o mianowaniu na stałe w związku z upływem okresu służby przygotowawczej, która trwała 3 lata, otrzymało trzech śremskich policjantów: st. post. Kacper Cichocki, st. post. Albert Radzki i st. post. Jakub Ściubidło.

To ważny moment dla każdego policjanta. Nasi koledzy przez trzy lata, pod okiem swoich przełożonych oraz opiekunów, przygotowywali się do należytego wykonywania obowiązków służbowych i ten czas przeszli pozytywnie.

Komendant Jądrzak gratulował policjantom i życzył im wytrwałości w służbie, sukcesów zawodowych oraz osobistych. 

/ Ewa Kasińska /

  • Mianowani do służby stałej – spotkanie Komendanta z trzema policjantami, którzy pozytywnie przeszli okres służby przygotowawczej.
  • Mianowani do służby stałej – spotkanie Komendanta z trzema policjantami, którzy pozytywnie przeszli okres służby przygotowawczej.
  • Mianowani do służby stałej – Komendant wręcza policjantowi rozkaz personalny.
  • Mianowani do służby stałej – spotkanie Komendanta z trzema policjantami, którzy pozytywnie przeszli okres służby przygotowawczej. Zdjęcie pamiątkowe.
Powrót na górę strony