Aktualności

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

Data publikacji 18.03.2024

W najbliższą środę, 20 marca między godz. 06.00 a 18.00, na terenie powiatu śremskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

W związku ze zgromadzeniem organizowanym przez rolników na drodze wojewódzkiej nr 434, dokładnie na obwodnicy Śremu, na wysokości miejscowości Kawcze, 20 marca między godz. 06.00 a 18.00 całkowicie zamknięty będzie odcinek obwodnicy Śremu od skrzyżowania z ulicą Gostyńską do Ronda im. Premiera Stanisława Mikołajczyka (to rondo, z którego możemy jechać w kierunkach na Poznań i na Zaniemyśl).

Policjanci i strażnicy miejscy będą kierowali samochody ciężarowe na objazdy. I tak:

- na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 434 z ul. Gostyńską kierujący samochodami ciężarowymi jadący z kierunku gm. Dolsk i Książ Wlkp. w kierunku na Poznań będą kierowani ul. Gostyńską, Staszica, Grunwaldzką, Al. Solidarności w kierunku miejscowości Psarskie, Grabianowo i dalej w stronę Czempinia oraz przez Brodnicę w kierunku Mosiny, Lubonia, do Poznania,

- na Rondzie im. Premiera Stanisława Mikołajczyka ciężarówki z kierunku Poznania będą kierowane w stronę Zaniemyśla i dalej na DK11 (powiat średzki).

Samochody osobowe będą mogły przejeżdżać przez centrum Śremu.

Policjanci i strażnicy miejscy będą dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. W związku z wystąpieniem utrudnień, w tym zatorów drogowych, zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów i strażników. Kto z Państwa nie musi tego dnia podróżować, proszony jest o przełożenie wyjazdu.

/ Ewa Kasińska /

Powrót na górę strony