Aktualności

Nagrody dla ponad 60 kierowców i podziękowania, czyli zakończenie akcji "Nie po oczach"

Data publikacji 15.11.2023

Losowanie nagród dla ponad 60 kierowców zakończyło policyjną akcję prewencyjną "Nie po oczach". Były też podziękowania, bo to już 26 rok realizacji tej wspaniałej inicjatywy, organizowanej dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Przypomnijmy, że tegoroczna akcja „Nie po oczach” odbyła się 21 i 22 października. W tych dniach na terenie Stacji Kontroli Pojazdów R. M. Narożni – M. Duszyński, która mieści się w Śremie przy ulicy Sikorskiego 45, można było bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła oraz sprawdzić stan układu kierowniczego i hamulcowego. Ogółem przez dwa dni w przedsięwzięciu wzięło udział 187 kierowców.

Co roku nieodłącznym elementem naszej akcji jest losowanie nagród dla tych, którzy wzięli w niej udział.

Tegoroczne losowanie odbyło się wczoraj, 14 listopada, również na terenie Stacji Narożni – Duszyński, a uczestniczyli w nim: właściciele i diagności z wymienionej stacji, szefowie śremskiej drogówki kom. Piotr Nowacki i kom. Michał Kasprzak, Piotr Ruta Wicestarosta Śremski, Bartosz Żeleźny Zastępca Burmistrza Śremu i jednocześnie Przewodniczący Rady Programu Bezpieczne Miasto oraz podinsp. Ewa Kasińska oficer prasowy śremskiej Policji.

Całość, jak zwykle profesjonalnie, prowadził Tomasz Frąckowiak, który też rozmawiał z uczestnikami losowania o różnych aspektach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Były też podziękowania, bo to 26 rok realizacji tej wspaniałej inicjatywy, organizowanej dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Bez społecznego zaangażowania Romana Narożnego i Marka Duszyńskiego nie byłoby policyjnej akcji „Nie po oczach”.

Lista osób nagrodzonych w naszej akcji znajduje się na stronach internetowych:

https://tydzien.net.pl/2023/11/15/nie-po-oczach-sprawdz-czy-wygrales/

https://srem.naszemiasto.pl/podsumowanie-akcji-nie-po-oczach-w-sremie-organizatorzy/ar/c4-9522147

https://tvrelax.pl/wiadomosci/19952/losowanie-nie-po-oczach-znamy-zwyciezcow/

Zostanie też opublikowana w papierowym wydaniu "Tygodnia Ziemi Śremskiej", który ukaże się za tydzień. Ponadto o tym, kto wygrał będzie można usłyszeć w lokalnej "Telewizji Relax", której dziennikarz nagrywał całość losowania.

Nagrody można odbierać od poniedziałku do piątku, w godz. 08.30 - 16.00, w siedzibie firmy INTERmedi@, która mieści się w Śremie przy ul. Modrzewskiego 1a.

JESZCZE RAZ PIĘKNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ORGANIZUJĄ Z NAMI AKCJĘ „NIE PO OCZACH”, A KIEROWCÓW ZAPRASZAMY ZA ROK!

/ Ewa Kasińska /

Powrót na górę strony