Aktualności

Nadkom. Robert Wieczorek nowym Naczelnikiem śremskich kryminalnych

Data publikacji 03.11.2023

Komendant Powiatowy Policji w Śremie mianował nadkom. Roberta Wieczorka na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Nowego szefa śremskich kryminalnych serdecznie witamy i życzymy powodzenia!

2 listopada br., podczas porannej odprawy, szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak wspólnie ze swoim Zastępcą kom. Dawidem Lempaszakiem, uroczyście wręczył Rozkaz personalny nowemu Naczelnikowi śremskich kryminalnych nadkom. Robertowi Wieczorkowi.

W swoim przemówieniu Komendant Jądrzak przedstawił przebieg służby nowego Naczelnika, któremu złożył też gratulacje i życzył powodzenia.

Nadkom. Robert Wieczorek służbę w Policji rozpoczął w 2001 roku w Komendzie Stołecznej Policji. W 2002 roku, na wiele lat, związał się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie. W 2014 roku ukończył szkolenie oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie i awansował, najpierw na stanowisko Zastępcy Naczelnika, a w 2017 roku na stanowisko Naczelnika pleszewskich kryminalnych. Z dniem 1 listopada 2023 roku insp. Sławomir Jądrzak mianował go na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Nowego Naczelnika SERDECZNIE WITAMY i życzymy POWODZENIA!

/ Ewa Kasińska /

Powrót na górę strony