Aktualności

Policjanci zatrzymali dilera narkotykowego poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 23.10.2023

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego śremskiej Policji zatrzymali dilera narkotykowego, 45-letniego śremianina, za którym sąd wydał list gończy. Mężczyzna, skazany za handel narkotykami, nie zgłaszał się do odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności i ukrywał się, głównie poza granicami kraju.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, od kilku miesięcy szukali 45-letniego śremianina, za którym wydano list gończy.

Mężczyzna został skazany przez sąd za handel narkotykami na karę 1 roku i 75 dni pozbawienia wolności. Ponieważ nie zgłaszał się do aresztu, sąd w Poznaniu wydał za nim list gończy.

Policjanci ustalili, że 45-latek ukrywa się, głównie poza granicami kraju.

Ostatecznie, narkotykowy diler został zatrzymany w miniony czwartek, 19 października, kiedy przebywał w Śremie. Policjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego śremskiej Policji i skazany za handel narkotykami, odbywa już swoją karę w więzieniu.

/ Ewa Kasińska /

Powrót na górę strony