Podziękowania dla redakcji Portalu Śremskiego i Kuriera Śremskiego - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Podziękowania dla redakcji Portalu Śremskiego i Kuriera Śremskiego

Data publikacji 27.10.2021

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie mł. insp. Konrad Bartłomiejczak spotkał się wczoraj z Panem Jarosławem Kociuckim Redaktorem Naczelnym Portalu Śremskiego i Kuriera Śremskiego, aby serdecznie podziękować za współpracę podczas akcji pt. „Jestem widoczny – jestem bezpieczny". Podczas działań policjanci wspólnie z dziennikarzami rozdali około 2600 odblasków. Świecące, małe upominki, które mogą uratować życie, trafiły do dorosłych, dzieci, seniorów, pieszych i rowerzystów.

26 października br. w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie odbyło się spotkanie podsumowujące akcję z zakresu profilaktyki ruchu drogowego pt. „Jestem widoczny – jestem bezpieczny", która zorganizowana została z myślą o bezpieczeństwie niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Zastępca Komendanta mł. insp. Konrad Bartłomiejczak, w imieniu szef śremskiej Policji insp. Sławomira Jądrzaka oraz własnym, serdecznie podziękował za zaproszenie do wspólnych działań oraz owocną współpracę Jarosławowi Kociuckiemu Redaktorowi Naczelnemu Portalu Śremskiego i Kuriera Śremskiego.

Przypomnijmy, że podczas przedsięwzięcia, które odbyło się w miniony weekendy, 23 i 24 października, policjanci wspólnie z dziennikarzami w różnych miejscach na terenie powiatu śremskiego rozdali około 2600 odblasków. W pierwszym dniu akcji mundurowym i redaktorom towarzyszyli też przedstawiciele PSB Mrówka Śrem. Świecące, małe upominki, które mogą uratować życie, trafiły do dorosłych, dzieci, seniorów, pieszych i rowerzystów.

/ Ewa Kasińska /