Przedszkolaki ze Śremu dziękują wszystkim służbom - video - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedszkolaki ze Śremu dziękują wszystkim służbom - video

Data publikacji 03.04.2020

Wczoraj, nauczycielki ze śremskiego Przedszkola im. Janka Wędrowniczka przesłały do Komendy Powiatowej Policji w Śremie piękny i wzruszający filmik z podziękowaniami od dzieci dla wszystkich służb. Maluchom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy! W tym trudnym czasie, takie akcje są dla nas bardzo miłe i wiele znaczą!

2 kwietnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Śremie, pocztą elektroniczną, wpłynęła niezwykła korespondencja zawierająca filmik z podziękowaniami od dzieci z Przedszkola Janka Wędrowniczka dla wszystkich służb.

W materiale maluchy prezentują wykonane w domach piękne prace plastyczne-laurki i z uroczymi uśmiechami na twarzach dziękują służbom, w tym także policjantom.

„Ta akcja powstała właśnie dla Was, dla tych, którzy dbają o nasze bezpieczeńswto!” - napisały w liście przesłanym do Komendy koordynatorki przedszkolnej akcji, czyli Panie Aneta Wolarczyk i Angelika Strzelecka.

Maluchom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy! W tym trudnym czasie, takie akcje są dla nas bardzo miłe i wiele znaczą!

Poniżej filmik przysłany z Przedszkola nr 7 im. Janka Wędrowniczka w Śremie. Zapraszamy do obejrzenia!

/ Ewa Kasińska /

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.3 MB)