KPP Śrem

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Policjanci zatrzymali uciekiniera z narkotykami i zakazami prowadzenia pojazdów

  Policjanci ze śremskiej patrolówki, po krótkim pościgu, zatrzymali 28-letniego kierującego peugeotem. Kompletnie nieodpowiedzialny mężczyzna, który nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania, nie zatrzymał się w Śremie do kontroli drogowej i wioząc młodą kobietę uciekał z nadmierną prędkością, a następnie spowodował kolizję z autem, w którym były dzieci. 28-latek posiadał też metamfetaminę, dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów oraz ma bogatą kartotekę-był wielokrotnie notowany. Teraz czeka go kolejna sprawa w sądzie.

 2. (Nie)trzeźwy poranek po Świętach - policjanci udaremnili dalszą jazdę pijanym kierowcom

  Dziś (2 kwietnia), śremscy policjanci prowadzili działania pn. „Trzeźwy poranek” i wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch kierowców na podwójnym gazie. Obaj nieodpowiedzialni kierowcy byli w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali im uprawnienia do kierowania, a sprawy znajdą swój finał w sądzie.

 3. Policjanci zdążyli na czas

  Policjanci ze śremskiej patrolówki sierż. Mirosław Feliczak i sierż. Michał Piorunowski w samą porę znaleźli mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Wszystko wskazuje na to, że choć sytuacja była bardzo trudna, to dzięki zaangażowaniu, determinacji i profesjonalnemu działaniu policjantów nie doszło do tragedii.

 4. Pijana nastolatka kierowała hulajnogą – policjanci przypominają o zagrożeniach

  Nieletnia śremianka, mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie, kierowała hulajnogą i przewróciła się. Sprawa trafi do sądu rodzinnego. Przy tej okazji policjanci proszą o wzmożenie nadzoru nad dziećmi i przypominają o zagrożeniach, tym bardziej, że aura sprzyja kierującym jednośladami.

 5. UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

  W najbliższą środę, 20 marca między godz. 06.00 a 18.00, na terenie powiatu śremskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

 6. Turniejowe zmagania dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym

  Śremska Policja wspólnie z partnerami zorganizowała dziś (4 kwietnia), w Muzeum Śremskim, etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych. Wszyscy uczestnicy turniejowych zmagań otrzymali rowerowe bidony, a laureaci będą reprezentowali gminę Śrem podczas etapu powiatowego tego konkursu.

 7. Pod eskortą policjantów śremskiej drogówki rodząca kobieta trafiła do szpitala i urodził się mały Leon

 8. W związku z szerokim zainteresowaniem informuję, że ...

 9. Tragiczny w skutkach wypadek w Śremie

  Dziś, w Śremie na ulicy Zamenhofa, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił prawidłowo przechodzącego pieszego, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

 10. Trwa konkurs „Policjant, który mi pomógł”

  Komenda Główna Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Śremscy policjanci również pomagają osobom pokrzywdzonym przestępstwem, w tym doznającym przemocy domowej. Można zgłosić funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Śremie jako kandydata do tytułu.

Powrót na górę strony