KPP Śrem

Ważne informacje - 5 artykułów

Jak nie dać sie oszukać w Internecie
Chcesz zgłosić? Skorzystaj ze wzoru!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
HIV/AIDS
FUNDACJA POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH
Dopalacze kradną życie
ZIELONA STREFA - OCHRONA ZIWERZĄT I ŚRODOWISKA

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny finał poszukiwań

  Niestety, prowadząc poszukiwania zaginionego 36-letniego mieszkańca Śremu znaleziono zwłoki tego mężczyzny.

 2. Śremscy policjanci zwyciężyli w plebiscycie Osobowość Roku 2022 – dziękujemy wszystkim, którzy na nich głosowali

 3. W Esterpolu pędził 124 km/h – Droga to nie tor wyścigowy! Zdejmij nogę z gazu!

  Policjanci śremskiej drogówki w Esterpolu namierzyli 30 – letniego mieszkańca gminy Śrem, który kierując Seatem Ibizą pędził z prędkością 124 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h. Pirat drogowy stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł i na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych. Policjanci proszą kierowców o rozwagę i rozsądek. Droga to nie tor wyścigowy! Zdejmij nogę z gazu!

 4. Pożegnaliśmy Komendanta Bartłomiejczaka, który rozpocznie służbę we Wrześni

  Dziś, w śremskiej Komendzie odbyły się dwa uroczyste spotkania. Szef śremskiej Policji, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, kapelani, policyjni emeryci, policjanci, pracownicy cywilni oraz przedstawiciele mediów, za współpracę i ponad 12-letnią służbę w Śremie, dziękowali mł. insp. Konradowi Bartłomiejczakowi. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji kończy służbę w Śremie i przechodzi do Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.

 5. Kom. Dawid Lempaszak został Zastępcą szefa śremskiej Policji

  Dziś, w śremskiej Komendzie, odbyła się uroczysta zbiórka związana z powierzeniem obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Śremie kom. Dawidowi Lempaszakowi. Gratulacje nowemu Zastępcy złożyli policjanci na czele z Komendantem insp. Sławomirem Jądrzakiem oraz zaproszeni goście.

 6. Michał Nowacki i Marcin Szubarga nominowani w plebiscycie Osobowość Roku 2022

  Już kilkakrotnie uratowali życie drugiemu człowiekowi. Akurat w ubiegłym roku młodej kobiecie, która na obwodnicy Śremu chciała skoczyć z mostu. A mowa o policjantach ze śremskiej patrolówki - st. asp. Michale Nowackim oraz mł. asp. Marcinie Szubarga, którzy zostali nominowani w wielkim, ogólnopolskim plebiscycie do tytułu Osobowość Roku 2022. Nasi koledzy zostali wyróżnieni w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna”.

 7. 11-latka odnaleziona

 8. Dzień Kobiet 2023 r.

  Dziś, w naszej Komendzie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które szef śremskiej Policji zorganizował wspólnie ze swoim Zastępcą, kadrą kierowniczą oraz Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Słodką niespodziankę zrobiła nam też redakcja Portalu Śremskiego i Kuriera Śremskiego.

 9. Złodziej zatrzymany, odzyskana laweta wróciła do właściciela

  Śremscy kryminalni namierzyli i zatrzymali złodzieja, który w Śremie ukradł lawetę marki TA-NO. Przyczepa ciężarowa wartości 15 000 złotych wróciła do właściciela, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Miłośnikowi cudzej własności, który był już wcześniej notowany i karany, grozi więzienie.

 10. Z promilami i na zakazie

  Śremscy policjanci zatrzymali kompletnie nieodpowiedzialnego 33-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który na obwodnicy Śremu kierował Volvo V70 mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, iż mężczyzna ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów i wcześniej był notowany oraz karany za jazdę „na podwójnym gazie”. Teraz czeka go kolejna sprawa w sądzie.

Powrót na górę strony