Nagrody dla kierowców, czyli zakończenie akcji "Nie po oczach" - Sprawdzili samochody - KPP Śrem

Sprawdzili samochody

Nagrody dla kierowców, czyli zakończenie akcji "Nie po oczach"

dsc_0678_24.10.13r

Losowanie nagród, które odbyło się w redakcji "Tygodnia Ziemi Śremskiej", zakończyło kolejną już edycję policyjnej akcji prewencyjnej "Nie po oczach", którą organizujemy od 17 lat.

Nieodłącznym elementem akcji jest losowanie nagród dla tych, którzy wzięli w niej udział. W tegorocznym losowaniu, które odbyło się w miniony poniedziałek, 21 października,  uczestniczyli: podinsp. Konrad Bartłomiejczak I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie, Piotr Ruta Starosta Śremski, Bartosz Żeleźny Wiceburmistrz Śremu i jednocześnie Przewodniczący Rady Programu Bezpieczne Miasto, Marian Goliński Komendant Straży Miejskiej w Śremie oraz nadkom. Ewa Kasińska rzecznik śremskiej Policji.

Lista osób nagrodzonych w naszej akcji została opublikowana w "Tygodniu Ziemi Śremskiej" i w siedzibie tej redakcji można odbierać nagrody. Ponadto o tym, kto wygrał można usłyszeć w lokalnej telewizji "Tele Relax", której dziennikarze, podobnie jak w latach ubiegłych, nagrywali całość losowania, a prowadził je oczywiście Tomasz Frąckowiak.

DZIÊKUJEMY WSZYSTKIM, KTóRZY CO ROKU ORGANIZUJ¡ Z NAMI TE WYJ¡TKOWE DZIAŁANIA, A KIEROWCóW ZAPRASZAMY ZA ROK!

Patrz także: http://www.srem.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1727&Itemid=35

Poniżej pamiątkowe zdjęcie wykonane podczas losowania. Fot. Jan Zalewski - Tydzień Ziemi Śremskiej.

dsc_0678_24.10.2013