KPP Śrem

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
HIV/AIDS
FUNDACJA POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH
Dopalacze kradną życie

Najczęściej czytane

 1. Poszukujemy świadków dwóch zdarzeń drogowych

  Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadzą czynności w sprawach dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło 17 października br. Około godz. 18.35 w Zbrudzewie potrącony został rowerzysta, a około godz. 20.55 na trasie Nochowo – Wyrzeka citroen uderzył w przydrożne drzewo. Świadków tych zdarzeń prosimy o kontakt z Policją.

 2. Uspokajamy - nie uprowadzono żadnego dziecka, ani też nie usiłowano uprowadzić

  Uspokajamy!!! Na terenie powiatu śremskiego nikt nie uprowadził dziecka, ani też nie usiłował uprowadzić.

 3. Policjanci i pracownicy śremskiej Komendy wsparli chorych chłopców

  Policjanci i pracownicy śremskiej Komendy wsparli charytatywny bieg zorganizowany w Śremie pn. „6 Sztafeta 20 Października”. Przed imprezą w jednostce zebrano 435 złotych, które przekazano na leczenie bliźniaków Michałka oraz Krzysia cierpiących na dziecięce porażenie mózgowe.

 4. Nożownik w areszcie

  Na wniosek śremskiej Policji i prokuratury, sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 37-letniego nożownika. Napastnik był zazdrosny o swoją żonę i w salonie gier kilka razy ugodził nożem 50-letniego śremianina. Teraz agresywnemu 37-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

 5. Wypadek w Manieczkach - APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ!!!

  Wczoraj, w Manieczkach doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący citroenem nie upewnił się co do możliwości wykonania skrętu w lewo i zajechał drogę motocykliście, który go wyprzedzał. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i szczególną ostrożność.

 6. LIST MINISTRA JOACHIMA BRUDZIŃSKIEGO DO FUNKCJONARIUSZEK I FUNKCJONARIUSZY SŁUŻB MUNDUROWYCH PODLEGŁYCH MSWIA

 7. Złodziej i włamywacz trafił do aresztu

  Kryminalni ze Śremu zatrzymali 22-latka, który w ciągu kilku ostatnich miesięcy, na terenie powiatu śremskiego, wielokrotnie dokonywał kradzieży i włamań. Amator cudzej własności najczęściej wykorzystywał okazje i przedostawał się do mieszkań przez otwarte okna, w blokach wybierał piwnice, do których drzwi były bez kłódek, a w sklepach wykorzystywał nieuwagę sprzedawców. Na wniosek Policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

 8. Święto Policji 2017 w Śremie

  „ … Szanowne policjantki i policjanci, w tym szczególnym dniu składam Wam wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za rzetelną i ofiarną służbę. Wasz trud i oddanie są godne najwyższego szacunku bowiem często działacie w trudnych, nie wolnych od napięć i stresów warunkach, podejmując pod wpływem presji czasu i nieprzewidzianych sytuacji, błyskawiczne decyzje, od których zależy życie i zdrowie ludzkie …” – powiedział insp. Sławomir Jądrzak Komendant Powiatowy Policji w Śremie zwracając się do funkcjonariuszy naszej jednostki podczas obchodów Święta Policji zorganizowanych z okazji 98 rocznicy powołania Policji Państwowej.

 9. Policjanci po służbie ratowali poważnie rannego mężczyznę, który ucierpiał w wypadku

  Dzielnicowy mł. asp. Michał Nowacki i policjant patrolówki sierż. szt. Norbert Klaczyński, będąc w czasie wolnym od służby, ruszyli na pomoc 19-latkowi, który poważnie ucierpiał w wypadku drogowym i nieprzytomny leżał na jezdni. Funkcjonariusze starali się zatamować obfite krwawienia, a po przyjeździe pogotowia, wspólnie z lekarzem, kontynuowali czynności ratownicze.

 10. Piratka drogowa straciła prawo jazdy

  Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali prawo jazdy kierującej chryslerem, która w Borgowie, nie zważając na bezpieczeństwo swoje i innych, pędziła z prędkością aż 121 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h. Kobieta została też ukarana mandatem i punktami karnymi. Mundurowi ponawiają apel o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach.