Policjant Ruchu Drogowego

Sierż. szt. Michał Kasprzak najlepszym policjantem ruchu drogowego w Wielkopolsce

kasprzakm_08.06.2011rSierż. szt. Michał Kasprzak z Komendy Powiatowej Policji w Śremie jest najlepszym policjantem ruchu drogowego w Wielkopolsce. Nasz kolega w minioną środę, 8 czerwca zwciężył finał wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Ruchu Drogowego Roku".  Dziś, podczas konferencji prasowej, którą organizujemy w naszej Komendzie gratulacje najlepszemu policjantow drogówki w garnizonie złoży podinsp. Piotr Leciejewski Komendant Powiatowy Policji w Śremie.

W środę późnym popołudniem dotarła do nas informacja z Poznania, że nasz kolega sierż. szt. Michał Kasprzak zajął I miejsce w kolejnej edycji finału wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Ruchu Drogowego Roku" i będzie reprezentował garnizon wielkopolski w finale ogólnopolskim tego przedsięwzięcia, który odbędzie się w dniach 20 - 22 czerwca w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Śremski policjant zwyciężył dwie konkurencje. Był najlepszy w ręcznej regulacji ruchem drogowym i w jeździe samochodem. Całość odbywała się na "Torze Poznań" i na ruchliwym skrzyżowaniu ul. Bukowskiej i Szylinga.

Bardzo cieszymy się z sukcesu naszego kolegi, dlatego dziś organizujemy w sali konferencyjnej naszej Komendy konferencję prasową, podczas której gratulacje sierż. szt. Michałowi Kasprzakowi złoży podinsp. Piotr Leciejewski Komendant Powiatowy Policji w Śremie.

Fot. Andrzej Borowiak - KWP w Poznaniu

m.kasprzak_08.06.2011