Policjant Ruchu Drogowego Roku 2011 - Policjant Ruchu Drogowego - KPP Śrem

Policjant Ruchu Drogowego

Policjant Ruchu Drogowego Roku 2011

kierowanieruchemmichal_konkurs_2011rSierż. szt. Michał Kasprzak z Referatu Ruchu Drogowego będzie reprezentował śremską "drogówkę" podczas eliminacji wojewódzkich konkursu "Policjant Ruchu Drogowego Roku 2011".

Eliminacje powiatowe dla wszystkich policjantów "drogówki" ze Śremu, Środy Wlkp. i Wrześni odbyły się w tym roku w miniony czwartek, 5 maja w Środzie Wlkp.

Policjanci najpierw w części teoretycznej zmierzyli się z testem wiedzy. Natomiast część praktyczna konkursu obejmowała strzelanie oraz ręczną regulację ruchem drogowym na skrzyżowaniu w Środzie Wlkp.

Wśród śremskich policjantów najlepszy po raz kolejny okazał się sierż. szt. Michał Kasprzak i to on będzie reprezentował śremską jednostkę podczas eliminacji wojewódzkich tego konkursu.

Naszemu koledze GRATULUJEMY!

W ramach przypomnienia o wcześniejszych sukcesach sierż. szt. Michała Kasprzaka polecamy też na naszej stronie internetowej artykuły z 2009r.i 2010r., które znajdują się pod zakładką Ruch Drogowy - Policjant Ruchu Drogowego.

Poniżej zdjęcia wykonane podczas konkursu. Fot. KPP Środa Wlkp.

kierowanieruchemmichal4_2011

Sierż. szt. Michał Kasprzak podczas konkurencji ręcznego kierowania ruchem drogowym.

kierowanieruchemmichal6_2011

Ręczne kierowanie ruchem drogowym odbywało się na skrzyżowaniu, gdzie ruch jest wzmożony .

kierowanieruchemmichal_2011

Warto dodać, że sierż. szt. Michał Kasprzak w 2009r. podczas finału wojewódzkiego konkursu Policjant Ruchu Drogowego okazał się najlepszym policjantem "drogówki" garnizonu wielkopolskiego w takich konkurencjach jak: ręczne kierowanie ruchem drogowym i jazda sprawnościowa samochodem.

zakonczenie1_2011

Na zakończenie konkursowych zmagań gratulacje policjantom składali m. in: nadkom. Konrad Bartłomiejczak I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie, insp. Jarosław Gruszczyński Komendant Powiatowy Policji we Wrześni i podinsp. Karol Borowski p. o. I  Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Wlkp.