Gościliśmy w Zespole Szkół Specjalnych - Inicjatywy prewencyjne - KPP Śrem

Inicjatywy prewencyjne

Gościliśmy w Zespole Szkół Specjalnych

_zss_14.12.14_r

W Zespole Szkół Specjalnych w Śremie uroczyście podsumowaliśmy spotkania i konkursy prewencyjne. Nagrody uczniom wręczali: mł. insp. Zbigniew Rogala Komendant Powiatowy Policji w Śremie, Barbara Jabłońska członek Rady Programu Bezpieczne Miasto i nadkom. Ewa Kasińska rzecznik śremskiej Policji.

W minioną środę, 10 grudnia, w holu głównym Zespołu Szkół Specjalnych podsumowaliśmy profilaktyczne spotkania, które odbyły się z uczniami tej placówki w drugiej połowie września br. i nagrodziliśmy tych, którzy wzięli udział w konkursach pt. „Mój przyjaciel Pyrek” oraz „Przemocy mówię STOP”.

Nagrody wszystkim uczniom, którzy wykonali konkursowe prace, wręczali: mł. insp. Zbigniew Rogala Komendant Powiatowy Policji w Śremie, Barbara Jabłońska Naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych Urzędu Miejskiego w Śremie, a jednocześnie członek Rady Programu Bezpieczne Miasto i nadkom. Ewa Kasińska rzecznik śremskiej Policji. Upominki dla dzieci i młodzieży zostały zakupione ze środków finansowych Rady Programu Bezpieczne Miasto w Śremie, która sprawuje patronat nad kolejną edycją tej inicjatywy.

Warto dodać, że całe spotkanie odbywało się w bardzo świątecznej i jednocześnie wzruszającej atmosferze. Utwór pt. „Tolerancja” w wykonaniu uczniów szkoły ujął wszystkich obecnych na spotkaniu.

Fot. Zuzanna Tomczyk „Tydzień Ziemi Śremskiej”.

zss_14.12.14_2

zss_14.12.14_1

zss_14.12.14_4

zss_14.12.14_5

zss_14.12.14_3

zss_14.12.14_7

zss_14.12.14_

zss_14.12.14_6