Policjantka zwyciężyła w plebiscycie i wsparła Piotra Bajora - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Policjantka zwyciężyła w plebiscycie i wsparła Piotra Bajora

Data publikacji 09.01.2021

Sierżant Martyna Wawrzyniak ze śremskiej Policji wygrała etap powiatowy plebiscytu sportowego "Mistrzowie Sportu", który organizowany jest przez redakcję "Głosu Wielkopolskiego". Serdecznie GRATULUJEMY i jesteśmy dumni ze szlachetnego pomysłu naszej koleżanki, który związany jest z etapem wojewódzkim tego plebiscytu. Policjantka w mediach społecznościowych zwraca się z prośbą do tych, którzy chcieliby na nią zagłosować, aby wsparli Pana Piotra Bajora oraz podopiecznych Fundacji Cancer Fighters.

Wczoraj wieczorem (08.01.2021 r.) nasza koleżanka sierżant Martyna Wawrzyniak wygrała etap powiatowy plebiscytu sportowego "Mistrzowie Sportu", który organizowany jest przez redakcję "Głosu Wielkopolskiego".

Martynie serdecznie GRATULUJEMY! Poza tym jesteśmy dumni z jej szlachetnego pomysłu, który związany jest z etapem wojewódzkim tego plebiscytu.

Nasza koleżanka opublikowała post na swoim profilu facebookowym. Zwraca się w nim  z prośbą do tych, którzy chcieliby na nią zagłosować w kolejnym etapie plebiscytu, aby wsparli Pana Piotra Bajora oraz podopiecznych Fundacji Cancer Fighters.

Martyna Wawrzyniak to się nam podoba, tak trzymać!

/ Ewa Kasińska /