Kolejni policjanci nagrodzeni przez „Tygodnik Śremski” - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Kolejni policjanci nagrodzeni przez „Tygodnik Śremski”

Data publikacji 07.01.2021

Asp. Michał Nowacki z Rewiru Dzielnicowych w Śremie oraz sierż. szt. Łukasz Góra z Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim zostali uhonorowani przez „Tygodnik Śremski”, który na swoich łamach cyklicznie nagradza najważniejsze osiągnięcia w naszym powiecie. Po raz kolejny jest nam bardzo miło i cieszymy się z takiej formy uhonorowania policjantów przez dziennikarzy.

Od kwietnia 2019 roku „Tygodnik Śremski” nagradza najważniejsze osiągnięcia ostatnich tygodni w powiecie śremskim. „Czym możemy pochwalić się w lokalnym biznesie i samorządzie? Kto wyróżnił się w sporcie? Jakie wydarzenie kulturalne zasługuje na pochwałę? Kto w tym miesiącu otworzył serce dla innych i zasłużył na brawa? …” – tak co miesiąc rozpoczynają się artykuły, w których dziennikarze „Tygodnika Śremskiego” wyróżniają tych najbardziej zasłużonych, przyznając plusy i minusy.

W ostatnim, sylwestrowym wydaniu „Tygodnika Śremskiego”, w kategorii „ZA POMOC”, uhonorowano śremskiego dzielnicowego Michała Nowackiego. Natomiast w wydaniu z 4 grudnia 2020 roku w kategorii „ZA ZDROWIE” nagrodzony został dzielnicowy z Posterunku Policji w Książu Wielkopolskim sierż. szt. Łukasz Góra.

Ogromnie się cieszymy z takiej formy uhonorowania policjantów przez dziennikarzy. To już kolejny raz, kiedy mundurowi ze śremskiej Policji zostają w ten symboliczny, ale bardzo miły sposób nagrodzeni.  Zarówno postawa naszego kolegi Michała, która wspierał rodziny potrzebujące pomocy w ramach swojej wielkiej przedświątecznej akcji, jak i postawa naszego kolegi Łukasza, który pokonał koronawirusa i oddał osocze aby wspomóc osoby, które nadal walczą z tą chorobą i mają ciężkie, zagrażające życiu objawy, to zachowania, z których jesteśmy dumni.

/ Ewa Kasińska /