Poszukiwany listem gończym ukrywał się w Poznaniu - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w Poznaniu

Data publikacji 25.06.2020

Dziś, kryminalni ze Śremu na terenie Poznania zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 33-letniego mężczyznę, który ukrywał się i nie zgłaszał do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz zatrzymany kilka miesięcy spędzi w Areszcie Śledczym w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwo kierowania gróźb wobec innej osoby.

25 czerwca br., wczesnym rankiem, policjanci Wydziału Kryminalnego ze śremskiej Komendy, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, udali się do Poznania. Tam około godz. 06.10 zatrzymali 33-letniego mężczyznę z gminy Książ Wielkopolski poszukiwanego listem gończym wydanym przez sąd w Poznaniu.

Kryminalni poszukiwali 33-latka od września 2019 roku. W toku wykonywanych czynności ustalili, że obecnie ukrywa się on w Poznaniu. I to był właściwy trop. Podczas zatrzymania poszukiwany był wyraźnie zaskoczony.

Zatrzymany najpierw doprowadzony został do śremskiej Komendy, a jeszcze dziś trafi na kilka miesięcy do Aresztu Śledczego w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwo kierowania gróźb wobec innej osoby.

/ Ewa Kasińska /