UWAGA ABSOLWENCI! Trwa dobór do Policji! - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

UWAGA ABSOLWENCI! Trwa dobór do Policji!

Data publikacji 21.04.2020

UWAGA ABSOLWENCI! W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego klas maturalnych informujemy, że trwa dobór do Policji! Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną wprowadzono możliwość składania przez kandydatów dokumentów WYŁĄCZNIE DROGĄ POCZTOWĄ.

Czy wiedziałeś/aś o tym, że w Policji jest aż 105 różnych stanowisk! Tak duża formacja potrzebuje bardzo różnych specjalistów, ludzi o różnych pasjach, cechach charakteru i wrodzonych predyspozycjach. W skali kraju stanowimy ponadstutysięczną rodzinę osób wzajemnie wspierających się w realizacji powierzonych zadań.

Kandydaci do służby w Policji mogą składać dokumenty wyłącznie drogą pocztową na adres:

Zespół Doboru Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu,

ul. Kochanowskiego 2a, 60-844 Poznań.

Kompleksową informację o trwającym doborze, kryteriach przyjęć do służby, wymaganych dokumentach i całym postępowaniu kwalifikacyjnym, śremska Policja drogą elektroniczną przekazała do wszystkich szkół średnich w powiecie śremskim. Materiały te umieszczamy również poniżej jako załączniki.

UWAGA: bardzo prosimy, aby wszystkie osoby zainteresowane naszą propozycją przed wysłaniem dokumentów kontaktowały się telefonicznie z Zespołem ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Śremie - tel. 61 28 15 325 / 47 77 15 325, 61 28 15 324 / 47 77 15 324  (od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-14.00).

Do zobaczenia w Policji …

/ Ewa Kasińska / MW /