Komendanci spotkali się z dziennikarzami - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Komendanci spotkali się z dziennikarzami

Data publikacji 26.01.2020

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak oraz jego Zastępca mł. insp. Konrad Bartłomiejczak spotkali się z przedstawicielami lokalnych mediów, aby podsumować wyniki pracy śremskich mundurowych za 2019 rok i przedstawić założenia zaplanowane do realizacji w 2020 roku. Konferencja była także okazją do tego, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy i podziękować im za współpracę na rzecz bezpieczeństwa w powiecie śremskim.

21 stycznia br., w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Śremie, odbyło się spotkanie szefa śremskiej Policji insp. Sławomira Jądrzaka oraz jego Zastępcy mł. insp. Konrada Bartłomiejczaka z dziennikarzami lokalnych mediów.

Można by rzec, że takie spotkania z dziennikarzami wpisały się już w harmonogram corocznych wydarzeń w naszej Komendzie. Bowiem od kiedy Komendant Jądrzak został szefem śremskiej Policji to zawsze, po odprawie rocznej, spotyka się z dziennikarzami, aby za ich pośrednictwem informacje o wynikach pracy śremskiej Policji za miniony rok i priorytety na rok bieżący przekazać mieszkańcom powiatu śremskiego. Tym razem odprawa roczna, z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romana Kustera, władz samorządowych, Prokuratora Rejonowego, szefów służb mundurowych, policjantów i pracowników naszej Komendy, odbyła się 17 stycznia br. Przedstawione na niej informacje zostały także zaprezentowane 21 stycznia, podczas konferencji prasowej z przedstawicielami lokalnych mediów - https://bit.ly/2U4zetQ

Jak zwykle spotkanie było także okazją do tego, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy i podziękować im za współpracę na rzecz bezpieczeństwa w powiecie śremskim.

/ Ewa Kasińska /