Niespodzianka i piękne życzenia od dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Niespodzianka i piękne życzenia od dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych

Data publikacji 18.12.2019

Wczoraj, odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie, którzy na ręce szefa śremskiej Policji przekazali piękne życzenia świąteczne i noworoczne dla policjantów oraz pracowników naszej jednostki. Komendant Jądrzak obdarował miłych gości pamiątkowymi kalendarzami i przekazał zaproszenie dla całej społeczności szkolnej.

17 grudnia br., około godz. 10.00, miłą niespodziankę zrobili nam uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, którzy wspólnie z Panią Anną Szelejewską, pedagogiem szkolnym, odwiedzili śremską Komendę.

A wszystko po to, aby na ręce Komendanta Jądrzaka przekazać, serdeczne życzenia świąteczne oraz noworoczne, od całej społeczności szkolnej dla policjantów i pracowników naszej jednostki.

Szef śremskich stróżów prawa obdarował miłych gości pamiątkowymi kalendarzami na 2020 rok, które wydane zostały przez Komendę Powiatową Policji w Śremie we współpracy z Radą Programu Bezpieczne Miasto. Przekazał także zaproszenie dla wszystkich uczniów, którzy chcą zobaczyć Komendę Policji, aby odwiedzili nas i zapoznali się z policyjnym rzemiosłem.

Całej społeczności Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie pięknie dziękujemy życząc Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2020 Roku!

/ Ewa Kasińska /