Aktualności

W Komendzie szykujemy prezenty, odwiedziły nas MotoMikołaje, … - Święta, idą Święta

Data publikacji 05.12.2019

Choć w śremskiej Komendzie skupiamy się na sprawach służbowych, to i u nas czuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. To magia tych Świąt - szykujemy świąteczne prezenty w ramach akcji „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”, dziś odwiedziły nas MotoMikołaje i niebawem podzielimy się opłatkiem.

Zbliżają się wyjątkowe, bardzo rodzinne Święta Bożego Narodzenia.

Choć w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie skupiamy się na realizacji policyjnych czynności oraz spraw, to i u nas czuć atmosferę tego pięknego czasu.

Już od kilku tygodni szykujemy prezenty dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w ramach akcji pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”.

Dziś, 5 grudnia, policjant śremskiej drogówki, wzorem roku ubiegłego, eskortował przejazd MotoMikołajów z Zespołu Szkół Politechnicznych. Odwiedzali oni dzieci w szkołach i przedszkolach oraz śremskie instytucje, aby przekazać w prezencie pierniczki upieczone przez szkolnych kucharzy. MotoMikołaje odwiedziły także naszą Komendę i na ręce szefa śremskiej Policji insp. Sławomira Jądrzaka oraz jego Zastępcy mł. insp. Konrada Bartłomiejczaka przekazały wyborne wypieki. Komendant Jądrzak dziekując wyjątkowym gościom za odwiedziny przekazał im pamiątkowe kalendarze na 2020 rok, które wydane zostały przez Komendę Powiatową Policji w Śremie we współpracy z Radą Programu Bezpieczne Miasto.

Niebawem, 17 grudnia, łamiąc się wigilijnym opłatkiem złożymy też sobie świąteczne życzenia.

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Katarzyna Baksalary „Tygodnik Śremski” /