Ludzie i ich pasje – KWP w Poznaniu o policjantce ze Śremu - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Ludzie i ich pasje – KWP w Poznaniu o policjantce ze Śremu

Data publikacji 20.08.2019

Na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu pod zakładką „Ludzie i ich pasje” prezentowane są pasje policjantów i pracowników Policji województwa wielkopolskiego. Dziś do grona mundurowych z pasją, która „sprawia, że szarość nabiera koloru i inaczej spoglądamy na świat” dołączyła Martyna Wawrzyniak, policjantka ze Śremu. O naszej koleżance można też poczytać w najświeższym wydaniu Komunikatora Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W listopadzie miną dwa lata od kiedy w nasze szeregi wstąpiła Martyna Wawrzyniak. I choć jest bardzo młoda wiekiem i stażem, to już jest o niej głośno, a my jesteśmy z niej dumni. A wszystko to za sprawą jej pasji i sportowych sukcesów, które odnosi także na międzynarodowych mistrzostwach.

Dziś nasza koleżanka dołączyła do grona policjantów z pasją, którzy prezentowani są na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu pod zakładką „Ludzie i ich pasje”. Podajemy link do tego materiału: http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/wlk/policja-wielkopolska/ludzie-i-ich-pasje/211932,Martyna-WAWRZYNIAK.html

O st. post. Martynie Wawrzyniak policjanci i pracownicy Policji mogą też poczytać w najświeższym wydaniu „Policja w Wielkopolsce - Komunikator Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu Lipiec-Sierpień 2019”, który znajduje się na wewnętrznym portalu intranetowym Policji wielkopolskiej.

/ Ewa Kasińska /