Policjantka nagrodzona przez „Tygodnik Śremski” - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Policjantka nagrodzona przez „Tygodnik Śremski”

Data publikacji 02.05.2019

Wielkie sportowe osiągnięcie śremskiej policjantki Martyny Wawrzyniak uhonorował „Tygodnik Śremski”, który na swoich łamach rozpoczął cykl nagradzania najważniejszych osiągnięć ostatnich tygodni w naszym powiecie.

Post. Martyna Wawrzyniak z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie po raz drugi w swojej sportowej karierze została MISTRZYNIĄ EUROPY w BRAZYLIJSKIM JIU-JITSU w kategorii - kobiety niebieskie pasy, powyżej 60 kg.

To wielkie sportowe osiągnięcie naszej koleżanki uhonorował „Tygodnik Śremski”, który na swoich łamach rozpoczął cykl nagradzania najważniejszych osiągnięć ostatnich tygodni w powiecie śremskim.

„Od teraz będziemy nagradzać najważniejsze osiągnięcia ostatnich tygodni w naszym powiecie. Czym możemy pochwalić się w lokalnym biznesie i samorządzie? Kto wyróżnił się w sporcie? Jakie wydarzenie kulturalne zasługuje na pochwałę? Kto w tym miesiącu otworzył serce dla innych i zasłużył na brawa? …” – tak zapowiadają swój nowy cykl artykułów dziennikarze „Tygodnika Śremskiego” i w kategorii sport nagradzają śremską policjantkę Martynę Wawrzyniak. BRAWO MARTYNA!

/ Ewa Kasińska /