15-letni motorowerzysta spowodował kolizję - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

15-letni motorowerzysta spowodował kolizję

Data publikacji 29.08.2018

15-letni motorowerzysta spowodował w Śremie kolizję drogową. Na szczęście nic nikomu się nie stało, nikt nie odniósł obrażeń. Natomiast okazało się, że nieletni w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania i porusza się jednośladem bez aktualnych badań technicznych i OC. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

Wakacje dobiegają końca i co ważne w tym czasie na terenie powiatu śremskiego nie doszło do żadnego tragicznego zdarzenia z udziałem dziecka. Śremska Policja odnotowała czyny zabronione popełnione przez nieletnich, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Dużo szczęścia miał wczoraj 15-letni mieszkaniec Śremu, który kierując motorowerem jechał od strony Ronda im. Powstańców Wielkopolskich w kierunku ulicy Piłsudskiego. Nieletni nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył VW Passata. Nic nikomu się nie stało, nikt nie odniósł obrażeń. Natomiast okazało się, że nieletni w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania i porusza się jednośladem bez aktualnych badań technicznych i OC.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

/ EK /