Na ręce Komendanta wpłynęły podziękowania - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Na ręce Komendanta wpłynęły podziękowania

Data publikacji 20.02.2018

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Śremie insp. Sławomira Jądrzaka wpłynęły podziękowania od Drużyny Szpiku podpisane przez Szefową Drużyny Dorotę Raczkiewicz.

Przypomnijmy, że pod koniec 2017 roku Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak postanowił wesprzeć dwa świąteczne, charytatywne przedsięwzięcia: akcję pn. „Szpikowa paczka” oraz inicjatywę pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. Tak więc ostatnie miesiące 2017 roku to był w śremskiej jednostce czas kiedy zarówno policjanci, jak i pracownicy cywilni bardzo chętnie otworzyli swoje serca i z pełnym zaangażowaniem włączyli się zarówno w zbiórkę chemicznych środków czystości dla osób chorych onkologicznie i ich rodzin, jak i w tworzenie wymarzonych prezentów dla dzieci niepełnosprawnych. Ponadto 21 grudnia 2017 roku śremscy policjanci udali się do wsi Górka w powiecie krotoszyńskim, gdzie spotkali się z chorym 17-letnim Hubertem oraz jego rodzicami, którym przekazali „Szpikową paczkę”.

W ten sposób mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do szczytnych akcji zorganizowanych przez Fundację Anny Wierskiej „Dar Szpiku” w Poznaniu i wielkopolską Policję oraz przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie.

Podziękowanie, podpisane przez Urszulę Hańczyk, Kierownika PCPR-u, wpłynęło kilka tygodni temu. Natomiast teraz na ręce Komendanta Jądrzaka wpłynęły podziękowania od Drużyny Szpiku podpisane przez Szefową Drużyny Dorotę Raczkiewicz.

/ EK /