„Szpikowa paczka” ze Śremu została przekazana wielkopolskiej Policji - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

„Szpikowa paczka” ze Śremu została przekazana wielkopolskiej Policji

Data publikacji 29.11.2017

Dziś do Śremu przyjechała kom. Katarzyna Owsian – Słomińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, której przekazaliśmy wszystkie zebrane chemiczne środki czystości. I tak za pośrednictwem wielkopolskiej Policji paczka ze Śremu trafi do fundacji Anny Wierskiej „Dar Szpiku” i osób chorych onkologicznie oraz ich rodzin.

Przypomnijmy, że policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Śremie we współpracy z Klubem Relax Spółdzielni Mieszkaniowej i szeregiem innych, śremskich instytucji wsparli akcję Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu „Policyjni Krewniacy”  i stworzyli świąteczną „Szpikową paczkę” dla osób chorych onkologicznie i ich rodzin.

29 listopada br. do Śremu przyjechała kom. Katarzyna Owsian – Słomińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, której przekazaliśmy wszystkie zebrane chemiczne środki czystości.

W załadunku zebranych darów, które trzeba było przenieść z Klubu Relax Spółdzielni Mieszkaniowej do podstawionego Stara, pomogli nam uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Śremie.

I tak za pośrednictwem wielkopolskiej Policji paczka ze Śremu trafi do fundacji Anny Wierskiej „Dar Szpiku” i osób chorych onkologicznie oraz ich rodzin.

Jeszcze raz wszystkim, którzy wsparli tworzenie „Szpikowej paczki” w Śremie z głębi serca SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Wojciech Majchrzak /