Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego

Data publikacji 21.07.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Manieczkach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca audi zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciężarówką. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz 7-letnia pasażerka tego auta. Obecnie kryminalni badają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

20 lipca br., o godz. 14.44, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Manieczkach.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi A4, 31-letnia mieszkanka powiatu śremskiego, jadąc z kierunku Czempinia w kierunku Śremu, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciągnikiem marki Daf wraz z naczepą.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz 7-letnia pasażerka tego auta.

Kierujący ciężarówką, 32-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, był trzeźwy. Od kierującej audi została pobrana krew do badań. Kobiecie zatrzymano też uprawnienia do kierowania.

Obecnie kryminalni badają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

/ Ewa Kasińska /