SUPER GLINA 2014 - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

SUPER GLINA 2014

Data publikacji 22.05.2015

Trwa plebiscyt SUPER GLINA 2014. Z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w projekcie bierze udział aż 7 policjantów. Jesteśmy jedyną jednostką w garnizonie wielkopolskim, z której zgłoszono aż tylu funkcjonariuszy. Mieszkańcom dziękujemy za zaufanie.

Przypomnijmy, że każda Komenda Miejska i Powiatowa z Wielkopolski zgłosiła do udziału w plebiscycie swojego kandydata. My zgłosiliśmy st. sierż. Dawida Wojtkowskiego.

Ponadto każdy miał możliwość zgłoszenia swojego kandydata. W sumie, biorąc pod uwagę wszystkie Komendy w garnizonie wielkopolskim, najwięcej policjantów do udziału w plebiscycie zgłoszono ze Śremu – aż siedmiu. Mieszkańcom dziękujemy za zaufanie.

Plebiscyt na najlepszego policjanta w Wielkopolsce organizowany jest przez Redakcję "Głosu Wielkopolskiego" i Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Lokalnie przedsięwzięcie koordynuje "Tygodnik Śremski" i my także troszeczkę pomagamy.

Na stronie internetowej Głosu Wielkopolskiego czytamy: „Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS Premium poprzez zakup e-wydania "Głosu Wielkopolskiego" i będzie trwało do 30 maja. Aby zagłosować, wystarczy wysłać SMS na numer 72355 o treści: NAJ.nr kandydata. W odpowiedzi na SMS uczestnik otrzymuje kod dostępu do e-wydania. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Jeden wysłany SMS to 1 pkt. w plebiscycie na daną kandydaturę. Głosowanie odbywa się jednocześnie w rankingu wojewódzkim i lokalnym. Oznacza to, iż jeden oddany głos zaliczany jest wybranej kandydaturze w obu przypadkach”.

Zgłoszonych policjantów Komendy Powiatowej Policji w Śremie prezentujemy poniżej w kolejności alfabetycznej. Podajemy także link do tematycznej strony internetowej „Tygodnika Śremskiego” http://srem.naszemiasto.pl/artykul/kandydaci-do-tytulu-superglina-2014,3385951,artgal,t,id,tm.html

asp. Bilski Piotr sms o treści NAJ.35 na numer 72355

asp._piotr_bilski

 

sierż. Jankowiak Dominik sms o treści  NAJ. 34 na numer 72355

sier._dominik_jankowiak

 

sierż. szt. Jankowski Arkadiusz sms o treści NAJ. 33 na numer 72355

sier._szt._arkadiusz_jankowski

 

mł. asp. Kasprzak Michał sms o treści NAJ.81 na numer 72355

m._asp._micha_kasprzak

 

asp. Sot Marek i pies Pedro sms o treści NAJ.73 na numer 72355

asp._marek_sot

 

st. asp. Tomaszewski Krzysztof sms o treści NAJ.80 na numer 72355

st._asp._krzysztof_tomaszewski

 

st. sierż. Wojtkowski Dawid sms o treści NAJ.21 na numer 72355

st._sier._dawid_wojtkowski