Asp. Marek Sot i pies Pedro najlepsi w kraju !!!

Data publikacji 04.10.2014
sot_marek_2014r_231

Wczoraj, po południu, dotarła do nas bardzo radosna informacja z Sułkowic. Asp. Marek Sot i pies Pedro ze śremskiej Komendy, którzy reprezentowali Wielkopolskę w finale krajowym „Kynologicznych Mistrzostw Policji”, zajęli II miejsce w klasyfikacji indywidualnej tych zawodów.

Tak więc nasz kolega Marek i jego pies to wicemistrzowie kraju!!!

Ponadto drużyna z Wielkopolski, w skład której wchodził obok śremskiego policjanta jeszcze funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Pile, podczas tych mistrzostw drużynowo zajęła pierwsze miejsce.

Tak więc duży sukces!!! W naszej Komendzie radość! GRATULUJEMY MARKOWI !!!

Finał Krajowy XIV Kynologicznych Mistrzostw Policji trwał kilka dni i odbywał się w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach /ok. 30 km od Warszawy/. Do rywalizacji stanęło 34 najlepszych w kraju policjantów - przewodników psów patrolowo-tropiących. W tym gronie był śremski policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego asp. Marek Sot i jego pies Pedro.

Do tematu wrócimy w przyszłym tygodniu. A dziś polecamy jeszcze materiał z naszej strony internetowej dot. Finału Wojewódzkiego Kynologicznych Mistrzostw Policji, który odbył się 13 lipca br. w Szreniawie. W tym samym materiale znajdują się też informacje dot. osiągnięć zawodowych naszego kolegi asp. Marka Sot:

Poniżej jeszcze foto wykonane latem tego roku.