Tragiczny w skutkach wypadek drogowy na obwodnicy Śremu - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy na obwodnicy Śremu

Data publikacji 24.06.2013

intro_policji1 Dziś rano na obwodnicy Śremu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z renault. Mężczyzna kierujący fiatem zmarł w szpitalu. Obecnie badamy wszelkie okoliczności i przyczyny tego wypadku. 

Dziś, 24 czerwca o godz. 06.41 dyspozytorka pogotowia ratunkowego powiadomiła dyżurnego śremskiej Policji o wypadku drogowym na obwodnicy Śremu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierujący Fiatem Seicento, 78 – letni mieszkaniec Poznania, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych jak dotychczas przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z renault, którym kierowała 41 – letnia mieszkanka gminy Dolsk.  

Kierującej renault udzielono pomocy w szpitalu i została zwolniona do miejsca zamieszkania.

Mężczyzna kierujący fiatem zmarł w szpitalu. Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.