Zdarzenia drogowe w Śremie oraz na drodze relacji Czmoń-Zbrudzewo - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdarzenia drogowe w Śremie oraz na drodze relacji Czmoń-Zbrudzewo

Data publikacji 25.02.2013

policja W ciągu ostatnich dni policjanci drogówki pracowali na miejscach zdarzeń drogowych, do których doszło w Śremie na ulicy 1 Maja oraz na drodze relacji Czmoń – Zbrudzewo. Funkcjonariusze zakończyli sprawy w postępowaniach mandatowych.

W sobotę, 23 lutego do zdarzenia drogowego doszło w Śremie na ulicy 1 Maja. Z ustaleń policjantów drogówki, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierująca nissanem, mieszkanka Śremu, wykonując manewr parkowania uderzyła w zaparkowane audi. Kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 100 złotych.

W czwartek, 21 lutego po południu do kolizji doszło na drodze relacji Czmoń – Zbrudzewo. Z ustaleń policjantów drogówki, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierujący toyotą, mieszkaniec Poznania, podczas wykonywania manewru wyprzedzania uderzył w wyprzedzany pojazd marki VW Golf, którym kierował mieszkaniec Śremu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 100 złotych.

W minioną środę, 20 lutego po południu także odnotowaliśmy zdarzenie drogowe na drodze relacji Czmoń – Zbrudzewo. Z ustaleń policjantów drogówki, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierująca pojazdem marki Renault Clio, mieszkanka Śremu, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, zjechała na prawe pobocze uderzając w znak drogowy, a następnie w przydrożne drzewo. Kobieta była trzeźwa, została ukarana mandatem karnym w wysokości 200 złotych.