Marihuana w spodniach - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana w spodniach

Data publikacji 13.02.2013

policja_srem1

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali nietrzeźwego, 33 – letniego mieszkańca Śremu, u którego podczas interwencji, w kieszeni spodni, znaleźli woreczek z marihuaną. Mężczyzna został osadzony w „policyjnym areszcie” do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

W minioną niedzielę, 10 lutego po godz. 17.00 dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony przez mieszkańca Śremu o tym, że jego nietrzeźwy syn dobija się do drzwi mieszkania i zakłóca spokój i porządek.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. W trakcie wykonywania czynności służbowych funkcjonariusze zauważyli, że 33 – letni syn zgłaszającego zachowuje się bardzo nerwowo, tak jakby miał coś do ukrycia. I faktycznie mundurowi znaleźli w kieszeni jego spodni woreczek z suszem roślinnym.

Mężczyzna był też nietrzeźwy - miał około dwa promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i przewieziony do naszej Komendy.

Policjanci wykonali badanie testerem narkotykowym, które potwierdziło, że susz roślinny znaleziony w kieszeni spodni 33 – latka to marihuana.

Mężczyzna został osadzony w „policyjnym areszcie” do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.