Zwycięzcy gospodarzami - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięzcy gospodarzami

Data publikacji 07.04.2010

turniej_siatkwki_056_zapowiedW roku ubiegłym drużyna Komendy Powiatowej Policji w Śremie zajęła I miejsce w turnieju piłki siatkowej, który odbył się  w Dolsku.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest zawsze drużyna, która rok wcześniej zdobyła I miejsce i Puchar Przechodni Konwentu Starosty i Burmistrzów oraz Służb Mundurowych Ziemi Śremskiej.

Tak więc tym razem śremscy policjanci podjęli się organizacji tej inicjatywy.

Patronat honorowy nad imprezą objął Komendant Powiatowy Policji w Śremie. A przedsięwzięcie zorganizuje Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Śremie oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA - Region Śrem. Turniej planujemy na 24 kwietnia br. i spotkamy się w Szkole Podstawowej nr 6 w Śremie. Warto dodać, że regulamin turnieju od lat jest bardzo podobny, ale jak przystało na policjantów w tym roku, w jego trakcie planujemy propagować treści związane z bezpieczeństwem.

Poniżej pamiątkowe zdjęcie zwycięskiej drużyny Komendy Powiatowej Policji w Śremie wykonane na zakończenie Turnieju w Dolsku.

turniej_siatkwki_056_zapowied1