Policjanci ponownie na podium

Data publikacji 19.03.2010
dsc06983_turniej_19.03.10Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o zwycięstwie naszej policyjnej drużyny w zawodach strzeleckich, a już odniosła ona kolejny sukces. Tym razem policyjna ekipa w składzie -  asp. Roman Bruss Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji, mł. asp. Grzegorz Bruss dzielnicowy i st. sierż. Łukasz Marciniak ze śremskiej "drogówki" - zajęła III miejsce w VIII międzyzakładowym turnieju strzeleckim dla firm i drużyn mieszanych, który został zorganizowany przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Śremie.

W sumie w turnieju wzięło udział 12 drużyn, czyli 36 zawodników, którzy przez pół roku, od 24 października 2009r. do 13 marca 2010r., spotykali się raz w miesiącu i strzelali z pistoletu oraz karabinu.

W tym turnieju nasza policyjna drużyna wystartowała po raz pierwszy i stanęła na podium zajmując drużynowo III miejsce. W dowód uznania za osiągnięty wynik policjanci otrzymali, od organizatorów przedsięwzięcia, okazały Puchar. W klasyfikacji indywidualnej 5 miejsce zajął mł. asp. Grzegorz Bruss, asp. Roman Bruss był 9, a st. sierż. Łukasz Marciniak 12.

Naszym kolegom, z których jesteśmy dumni, GRATULUJEMY!!!

Poniżej zdjęcia z ostatniego dnia turnieju. Organizatorom dziękujemy za ich udostępnienie.