Sprawdzili samochody

Są nagrody dla kierowców, którzy wzięli udział w naszych działaniach

dsc_6661_losowanie_npo2012rLosowanie nagród, które odbyło się wczoraj w redakcji "Tygodnia Ziemi Śremskiej", zakończyło kolejną już edycję policyjnej akcji prewencyjnej "Nie po oczach", którą organizujemy od 16 lat.

Od lat nieodłącznym elementem akcji jest losowanie nagród dla tych, którzy wzięli w niej udział. W tegorocznym losowaniu uczestniczyli m. in.: podinsp. Konrad Bartłomiejczak I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie, Daniel Cicharski Wicestarosta Śremski oraz gość specjalny - Roman Narożny współwłaściciel Stacji Kontroli Pojazdów, na terenie której od 16 lat organizujemy całe przedsięwzięcie. Pan Roman odebrał z rąk Zastępcy Komendanta symboliczne podziękowanie za lata współpracy z naszą Komendą na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Lista nagrodzonych w naszej akcji osób tradycyjnie już zostanie opublikowana w najbliższym wydaniu "Tygodnia Ziemi Śremskiej" i w siedzibie tej redakcji będzie można odbierać nagrody. Ponadto o tym, kto wygrał w naszym konkursie będzie można usłyszeć w lokalnej telewizji "Tele Relax", której dziennikarze, podobnie jak w latach ubiegłych, nagrywali całość losowania, a prowadził je oczywiście Tomasz Frąckowiak.

KIEROWCóW ZAPRASZAMY ZA ROK!

Patrz także: http://www.srem.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1419&Itemid=35

Poniżej pamiątkowe zdjęcie wykonane podczas losowania. Fot. Jan Zalewski - Tydzień Ziemi Śremskiej.

dsc_6661_losowanie_2012