Konkurs dla przedszkoli na projekt odblasku - Bezpieczna droga - KPP Śrem

Bezpieczna droga

Konkurs dla przedszkoli na projekt odblasku

W związku z konkursem ogłoszonym przez Komendę Główną Policji do 31 maja 2018 roku przedszkola mogą przesyłać prace na projekt odblasku. Komenda Powiatowa Policji w Śremie aktywnie włączyła się w to przedsięwzięcie i ze środków Rady Programu Bezpieczne Miasto ufundowane zostaną nagrody dla przedszkolaków. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Trwa, ogłoszony przez Komendę Główną Policji, konkurs dla przedszkoli na symbol "Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków" . Komenda Powiatowa Policji w Śremie aktywnie włączyła się w to przedsięwzięcie i ze środków Rady Programu Bezpieczne Miasto ufundowane zostaną nagrody dla przedszkolaków, których prace, do 31 maja br., prześlemy do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W Komendzie Wojewódzkiej spośród prac nadesłanych z całej Wielkopolski zostanie wyłonionych 5 prac finałowych, które do 15 lipca br. zostaną przesłane do Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Na szczeblu centralnym wybrani zostaną laureaci konkursu, a ich lista zostanie opublikowana na stronie internetowej www.policja.pl do 31 sierpnia br. Na tym etapie konkursu również przewidziane są nagrody rzeczowe, w tym nagroda główna Komendanta Głównego Policji o wartości 1500 zł oraz 3 wyróżnienia o wartości tysiąca złotych.

/ EK /

Pliki do pobrania