Nasze Związki Zawodowe

Wróćmy do tych wesołych chwil, radosnego gwaru dzieci, który wypełniał naszą Komendę

2018 rok przed nami. Ale warto choć na chwilę jeszcze wrócić do jakże wyjątkowego, grudniowego spotkania, które od lat, co roku odbywa się w naszej Komendzie. To spotkanie gwiazdkowe dla dzieci policjantów i pracowników. Zawsze jest ono wesołe, pełne dziecięcych uśmiechów i radosnego gwaru. Nie inaczej było tym razem.

W grudniowe popołudnie sala konferencyjna Komendy Powiatowej Policji w Śremie wypełniła się po brzegi. Ponad 50 dzieci wspólnie z rodzicami przyszło do naszej jednostki na spotkanie z Gwiazdorem.

Uczestników gwiazdkowego spotkania powitał Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak, który wspólnie z Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów zorganizował wesołą, radosną imprezę dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników naszej jednostki.

Były świąteczne konkursy. Dzieci „łowiły rybki”, budowały wieże z pudełek po prezentach, tańczyły i śpiewały kolędy. Było wesoło, gwarno i radośnie. Oczywiście każde dziecko otrzymało też od Gwiazdora świąteczną paczkę. W tym roku związkowcy przygotowali 58 takich prezentów.

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Renata Tomaszewska /