Pyrki zarobiły 1 000 złotych dla chorego Piotra Bajora - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Pyrki zarobiły 1 000 złotych dla chorego Piotra Bajora

Data publikacji 21.12.2020

Dzięki ludziom dobrej woli zestaw składający się z naszych trzech Pyrków został wylicytowany za kwotę 1 000 złotych. Pieniądze te trafiły już na konto Fundacji Siepomoga z przeznaczeniem dla chorego Pana Piotra Bajora. Pięknie dziękujemy też Stowarzyszeniu na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk za pomoc i organizację licytacji.

12 grudnia br. Komenda Powiatowa Policji w Śremie, za pośrednictwem Stowarzyszenia na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk, przekazała zestaw składający się z trzech maskotek wielkopolskiej Policji na licytację w ramach akcji charytatywnej dla Pana Piotra Bajora.

Zestaw, w uroczy i dowcipny sposób, za kwotę 400 złotych wylicytował Pan Rafał Nowak. Jednocześnie zwycięzca licytacji zachował się bardzo szlachetnie i odebrał od nas tylko jednego sierż. Pyrka, a dwa pozostałe przekazał do ponownej licytacji.

Dzięki Panu Tomaszowi Frąckowiakowi, który reprezentuje Stowarzyszenie na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk, druga licytacja ruszyła w piątek 18 grudnia, a zakończyła się wczoraj wieczorem (20 grudnia o godz. 20.00). Ta licytacja również przebiegała w sposób uroczo-dowcipny i zestaw składający się z dwóch naszych milutkich sierżantów został ostatecznie wylicytowany przez Pana Szymona Wasielewskiego za kwotę 600 złotych.

Podsumowując, dzięki ludziom dobrej woli nasze Pyrki zarobiły 1 000 złotych. Pieniądze te trafiły już na konto Fundacji Siepomoga z przeznaczeniem dla chorego Pana Piotra Bajora.

/ Ewa Kasińska /