W Święta Wielkanocne #zostanwdomu! - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

W Święta Wielkanocne #zostanwdomu!

Data publikacji 08.04.2020

Już dziś apelujemy o to, aby śremianie nadchodzące Święta Wielkanocne spędzili w domu. My będziemy sprawdzali czy wprowadzone obostrzenia są respektowane. Planujemy wzmożoną służbę i kontrole tych miejsc, gdzie ewentualnie mogą gromadzić się nierozsądne osoby. Wspólnie walczmy z koronawirusem, aby następne Święta były czasem serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół!

Po raz kolejny prosimy o to, aby maksymalnie ograniczyć kontakty z innymi osobami. Niestety, nadal nie wszyscy śremianie stosują się do obostrzeń wprowadzonych, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Wczoraj, wieczorem, policjanci musieli stanowczo zareagować na kolejne przypadki łamania nowych zasad.

Przypominamy więc, że to nie czas na towarzyskie spotkania i wspólne spacery. APELUJEMY #zostanwdomu! Chodzi o życie i zdrowie!

Przez całe Święta Wielkanocne dla naszego wspólnego bezpieczeństwa i ochrony przed gwałtownym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, będziemy sprawdzali czy wprowadzone obostrzenia są respektowane. Lekceważące łamanie przepisów będzie karane.

/ Ewa Kasińska /