Komendant uhonorował policjantów i pracownika - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Komendant uhonorował policjantów i pracownika

Data publikacji 09.12.2019

Komendant Powiatowy Policji w Śremie wyróżnił swojego Zastępcę medalem okolicznościowym oraz wręczył policjantom rozkazy personalne dotyczące mianowania na wyższe stanowiska i podwyższenia dodatku służbowego. Ponadto nagrodził funkcjonariuszy za zaangażowanie i aktywność, a emerytowanego pracownika za wzorowe wykonywanie codziennych zadań.

5 grudnia br., w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Śremie, odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której insp. Sławomir Jądrzak uhonorował 8 policjantów i emerytowanego pracownika.

Na wstępie szef śremskich stróżów prawa, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotra Mąki, wyróżnił swojego Zastępcę mł. insp. Konrada Bartłomiejczaka medalem okolicznościowym z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej.

Następnie Komendant Jądrzak mianował sierż. szt. Jakuba Busza na stanowisko Detektywa Wydziału Kryminalnego, a sierż. szt. Marcina Dopierałę na stanowisko Asystenta Wydziału Prewencji. Natomiast sierż. szt. Michałowi Rybarczykowi wręczył rozkaz personalny o podwyższeniu dodatku służbowego.

Promesy nagrodowe, za zaangażowanie, aktywność i profesjonalne wykonywanie czynności służbowych, z rąk Komendanta odebrali: podinsp. Robert Radajewski, sierż. szt. Marcin Dopierała, asp. Tomasz Kolański, asp. szt. Krzysztof Tabatt i asp. szt. Krzysztof Tomaszewski.

Szef śremskiej Policji, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, złożył też podziękowanie za lata pracy oraz wyróżnił nagrodą rzeczową Panią Bożenę Nawrocką, która z dniem 30 czerwca br. przeszła na emeryturę.

Na zakończenie uroczystej zbiórki Komendant Jądrzak skierował do wszystkich uhonorowanych słowa podziękowania i uznania. Podkreślił, że swoją ciężką pracą zasłużyli na te wyróżnienia.

Uhonorowanym GRATULUJEMY!

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Arkadiusz Jankowski /